Kategorie

Nowe produkty

Promocje

  • ASI-10A
    ASI-10A

    Antystatyczna opaska na rękę....

    8,90zł 12,90zł
Wszystkie promocje

DOSTAWY

Płatności

Preferujemy następujące formy płatności:
- faktura proforma - dla nowych klientów,
- przelew w terminie 14 dni – dla stałych klientów,

Dopuszczamy możliwość indywidualnego negocjowania terminu płatności w zależności od wielkości złożonego zamówienia.
Wszystkie ceny są cenami NETTO, do których należy doliczyć podatek VAT – 23%

Konto Bankowe: 69 1140 2004 0000 3802 7851 0464

mBank S.A.

Dostawy 

Production Solutions dokłada wszelkich starań by zminimalizować czas oczekiwania na zamówione produkty.

Czas przygotowania zamówienia do wysyłki to zwykle 1-2 dni robocze, po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności towaru w magazynie.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki, liczony od daty zaksięgowania wpłaty na koncie lub od czasu potwierdzenia zamówienia klientom posiadającym kredytowe warunki płatności.

W przypadku produktów niedostępnych w magazynie, czas realizacji zamówienia zostanie wydłużony o czas ich sprowadzenia. W przypadku niedostępności tylko części towaru z zamówienia, Klient ma możliwość wyboru realizacji dostępnej części zamówienia pokrywając wszystkie koszty przesyłki.

Do wartości każdego zamówienia, doliczamy koszty przesyłki.
Zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu płatności i sprawdzeniu, czy klient nie ma zaległości w realizacji płatności za poprzednie dostawy.

Posiadamy następujące możliwości dostawy:

1. KURIER DHL – przesyłka dotrze do Państwa następnego dnia roboczego (od daty nadania) na terenie całej Polski, w cenie 30zł za paczki do 20kg. Większe przesyłki, (gdy paczka przekracza wagę 20kg), są wyceniane indywidualnie.

2. KURIER KLIENTA – klient ma możliwość zamówienia własnej spedycji, pod wcześniej wskazany adres i uzyskanej informacji od Production Solutions, że towar przygotowany jest do odbioru.  

3. ODBIÓR OSOBISTY – możliwy w Józefowie k/Warszawy - po wcześniejszym uzgodnieniu, w którym magazynie znajduje się zamówiony towar. O tym, że Państwa zamówienie przygotowane jest do odbioru, informujemy osobnym e-mailem.