Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Promocje

 • ASI-10A
  ASI-10A

  Antystatyczna opaska na rękę....

  8,90zł 12,90zł
Wszystkie promocje

Urządzenia i podzespoły do napraw w technologii SMT (Made in USA i Europa) Posiadamy 3 produktów

Urządzenia i podzespoły do napraw w technologii SMT (Made in USA i Europa)
 • FOCUS "A"
  FOCUS "A"

  FOCUS "A" to urządzenie na gorące powietrze posiada wydajną grzałkę o mocy 450W by z największą precyzją wylutowywać największe komponenty z wielowarstwowych płyt PCB. Temperatura oraz przepływ powietrza są zmienne. Grzałka ma zabezpieczenie przed przepaleniem w postaci wyłącznika, który odcina dopływ prądu kiedy ciśnienie gazu jest za niskie. 

  FOCUS "A" to urządzenie na gorące powietrze posiada wydajną grzałkę o mocy 450W by z...

  FOCUS "A" to urządzenie na gorące powietrze posiada wydajną grzałkę o mocy 450W by z największą precyzją wylutowywać największe komponenty z wielowarstwowych płyt PCB....

  Zobacz
 • XHP-200
  XHP-200

  XHP-200 Hot Air Pencil System został zaprojektowany w celu uzyskania lepszej wydajności niż narzędzia gorącego powietrza dostępne obecnie na rynku od innych dostawców. Narzędzie to jest niezbędne w dzisiejszych przeróbkach lub naprawach płytek drukowanych zawierających komponenty do montażu powierzchniowego.

  XHP-200 Hot Air Pencil System został zaprojektowany w celu uzyskania lepszej wydajności...

  XHP-200 Hot Air Pencil System został zaprojektowany w celu uzyskania lepszej wydajności niż narzędzia gorącego powietrza dostępne obecnie na rynku od innych dostawców. Narzędzie...

  Zobacz
 • XHP-300
  XHP-300

  Sterowany mikroprocesorem dla dokładności, bezpieczny dla ESD i ergonomiczny z ulepszonym przepływem powietrza i cichą, wydajną pompą powietrza.

  Sterowany mikroprocesorem dla dokładności, bezpieczny dla ESD i ergonomiczny z...

  Sterowany mikroprocesorem dla dokładności, bezpieczny dla ESD i ergonomiczny z ulepszonym przepływem powietrza i cichą, wydajną pompą powietrza.

  Zobacz